Roca Raina cada freestanding 159×79 cm, compozit Stonex, alb, ventil click-clack si preaplin incluse
11.999,00 lei Prețul inițial a fost: 11.999,00 lei.9.499,00 leiPrețul curent este: 9.499,00 lei.
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
ASPECT MAXIMALIST – DESIGN MINIMALIST
Acestea sunt caracteristicile de bază ale căzilor freestanding Roca. În plus față de căzile turnate într-un finisaj alb mat, pentru un cost suplimentar puteți comanda o variantă de culoare pentru exteriorul căzii din variantele standard
SPECIFICAȚII TEHNICE
Capacitate apă (l): 318
Capacitate persoane: 1
Diametru scurgere (mm): 52
Formă: Ovală
Greutate (kg): 128
Lungime interioară (mm): 1370
Lăţime interioară (mm): 540
Material: STONEX ®
Scurgere: Inclus
Tip instalare: Fără sprijin
Înălţime interioară (mm): 447
| Colectie | Raina |
|---|---|
| Lungime | 159 cm |
| Latime | 79 cm |
| Adancime | 44,5 cm |
| Volum | 318 l |
| Culoare | Alb |
| Forma | Ovala |
| Material | Stonex |
| Montaj | Freestanding |
| Garantie | 5 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.