Roca Maui Square cada freestanding 155×70 cm, compozit Stonex, alb, ventil click-clack si preaplin incluse
13.999,00 lei Prețul inițial a fost: 13.999,00 lei.9.999,00 leiPrețul curent este: 9.999,00 lei.
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
ASPECT MAXIMALIST – DESIGN MINIMALIST
Acestea sunt caracteristicile de bază ale căzilor freestanding Roca. În plus față de căzile turnate într-un finisaj alb mat, pentru un cost suplimentar puteți comanda o variantă de culoare pentru exteriorul căzii din variantele standard
SPECIFICAȚII TEHNICE
Capacitate apă (l): 282
Capacitate persoane: 1
Diametru scurgere (mm): 52
Formă: Dreptunghiulară
Greutate (kg): 169
Izolaţie fonică
Lungime interioară (mm): 1550
Lăţime interioară (mm): 700
Material: STONEX ®
Scurgere: Inclus
Structură instalaţie: Fără accesorii
Tip antialunecare: Încorporat
Tip instalare: Fără sprijin
Înălţime cadă cu panou montat (mm): 630
Înălţime interioară (mm): 630
| Colectie | Maui |
|---|---|
| Lungime | 155 cm |
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 42 cm |
| Volum | 282 l |
| Culoare | Alb |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Material | Stonex |
| Montaj | Freestanding |
| Garantie | 5 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.