10.800,00 lei Prețul inițial a fost: 10.800,00 lei.8.499,00 leiPrețul curent este: 8.499,00 lei.
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
ASPECT MAXIMALIST – DESIGN MINIMALIST
Acestea sunt caracteristicile de bază ale căzilor freestanding Roca. În plus față de căzile turnate într-un finisaj alb mat, pentru un cost suplimentar puteți comanda o variantă de culoare pentru exteriorul căzii din variantele standard
SPECIFICAȚII TEHNICE
Capacitate apă (l): 277
Capacitate persoane: 2
Diametru scurgere (mm): 52
Formă: Dreptunghiulară
Lungime interioară (mm): 1286
Lăţime interioară (mm): 513
Material: STONEX ®
Mânere incluse: 0
Scurgere: Inclus
Tetiere incluse: 0
Tip antialunecare: Încorporat
Tip instalare: Încastrat
| Colectie | Ona |
|---|---|
| Lungime | 170 cm |
| Latime | 75 cm |
| Adancime | 49 cm |
| Volum | 277 l |
| Culoare | Alb |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Material | Stonex |
| Montaj | Incastrat |
| Garantie | 5 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.