Roca Ohtake lavoar pe blat 37,5x37,5 cm, fara preaplin, negru mat
1.059,00 lei Prețul inițial a fost: 1.059,00 lei.899,00 leiPrețul curent este: 899,00 lei.
Roca Ohtake lavoar pe blat 54x37,5 cm, fara preaplin, maro
1.283,00 lei Prețul inițial a fost: 1.283,00 lei.1.089,00 leiPrețul curent este: 1.089,00 lei.
SKU:
A327A15000
989,00 lei Prețul inițial a fost: 989,00 lei.749,00 leiPrețul curent este: 749,00 lei.
18
People watching this product now!
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Ohtake
Linii organice și un design atemporal, diferite finisaje, porțelan foarte subțire. Arhitectul brazilian Ruy Ohtake a folosit ca inspirație elemente ale naturii: curbele valurilor, linia orizontului în continuă schimbare și cea mai pură formă de design, oul, pentru a crea o colecție unică de lavoare.
Informații suplimentare
| Colectie | Ohtake |
|---|---|
| Lungime | 37,5 cm |
| Latime | 37,5 cm |
| Inaltime | 18 cm |
| Material | Ceramica, Fineceramic® |
| Culoare | Alb |
| Forma | Asimetrica, Patrata |
| Montaj | Pe blat |
| Garantie | 5 ani |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Roca Ohtake lavoar pe blat 37,5×37,5 cm, fara preaplin, alb” Anulează răspunsul








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.