Savini Due Idea Lavoar din HPL 100x46 cm, cu 1 cuva stanga, culoare miele
4.224,00 lei Prețul inițial a fost: 4.224,00 lei.2.969,00 leiPrețul curent este: 2.969,00 lei.
Roca Luna oglinda rotunda cu iluminare perimetrala LED, diametru 60 cm
999,00 lei Prețul inițial a fost: 999,00 lei.799,00 leiPrețul curent este: 799,00 lei.
SKU:
A812401000
1.399,00 lei Prețul inițial a fost: 1.399,00 lei.1.199,00 leiPrețul curent este: 1.199,00 lei.
10
People watching this product now!
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Echilibrul si perfectiunea se inspira din Luna plina ca sursa de lumina si odihna. Aceasta colectie propune un stil versatil, tanar si urban care se poate adapta oricarui tip de spatiu, combinand caracterul practic, eleganta si stilul.
Dimensiuni: Ø800×25 mm
Putere LED: 1×10 W
Grad de protectie impotriva apei si a prafului: IP44
Informații suplimentare
| Colectie | Luna |
|---|---|
| Lungime | 80 cm |
| Latime | 80 cm |
| Inaltime | 60 cm, 80 cm |
| Material | Sticla |
| Culoare | Alb |
| Montaj | Pe perete |
| Garantie | 2 ani |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Roca Luna oglinda rotunda cu iluminare perimetrala LED, diametru 80 cm” Anulează răspunsul








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.