1.599,00 lei Prețul inițial a fost: 1.599,00 lei.1.299,00 leiPrețul curent este: 1.299,00 lei.
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Horizon
Pentru a crea colecția Horizon, João Armentano – cel de-al treilea arhitect brazilian care semnează o colecție de lavoare Roca -, s-a inspirat din puritatea universului arhitectural, folosind geometria și jocul de umbre și lumină. Colecția este compusă din șase modele unice de lavoare de blat și este disponibilă în alb lucios și în alte șase culori, în finisaj mat. Modelul Horizon Skyline 80 a câștigat două premii internaționale: Red Dot Design Award și iF Design Award, ambele la categoria Design de produs. Designul lavoarelor de blat Horizon Geometric a câștigat premiul Red Dot Design Award, la categoria Product Design.
| Colectie | Horizon |
|---|---|
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 38 cm |
| Inaltime | 8 cm |
| Material | Ceramica |
| Culoare | Alb |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Montaj | Pe blat |
| Garantie | 5 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.