Roca Cube-Saona set promo mobilier de baie alb cu lavoar ceramic si baterie lavoar cu ventil, crom
1.799,00 lei Prețul inițial a fost: 1.799,00 lei.1.349,00 leiPrețul curent este: 1.349,00 lei.
Roca Carelia baterie dus, negru mat
843,00 lei Prețul inițial a fost: 843,00 lei.679,00 leiPrețul curent este: 679,00 lei.
Roca Bol-Carelia set promo lavoar pe blat rotund 42 cm si baterie inalta de lavoar, Cold Start, crom
SKU:
BOL-CARELIA-SET-PROMO
1.365,00 lei Prețul inițial a fost: 1.365,00 lei.999,00 leiPrețul curent este: 999,00 lei.
20
People watching this product now!
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Pachetul contine:
BOL – Lavoar rotund din porțelan, cu montaj pe blat, dimensiuni: 420 x 420 x 230 mm – cod A327876000
CARELIA – Baterie lavoar cu pipă înaltă, Cold Start, aerator și racorduri flexibile, înălțime 368 mm – cod A5A348AC0K
Informații suplimentare
| Colectie | Carelia |
|---|---|
| Lungime | 42 cm |
| Latime | 42 cm |
| Inaltime | 23 cm |
| Material | Alama cromata, Ceramica |
| Culoare | Alb, Crom |
| Forma | Rotunda |
| Montaj | Pe blat |
| Garantie | 10 ani |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Roca Bol-Carelia set promo lavoar pe blat rotund 42 cm si baterie inalta de lavoar, Cold Start, crom” Anulează răspunsul








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.