Barlinek plinta lemn P20, furnir stejar lac, 2200x58x20mm, cod P2001011A
45,00 lei 34,90 lei / buc
Barlinek Anatolia Pillar parchet vinil SPC
195,00 lei 175,90 lei / mp
SKU:
V5SO-S33-CIT-15045L-791P-1-1
195,00 lei 175,90 lei / mp
Acest produs este vandut doar la cutie.
O cutie contine 2.79 mp
544,05 lei 490,76 lei / cutie Calculator necesar
Metri patrati necesari:
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Stoc epuizat
16
People watching this product now!
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
https://www.youtube.com/watch?v=tjMFsXGS2Yw
Capitala Toscanei este o bijuterie a Renaşterii italiene, scăldată în lumina aurie a soarelui. Farmecă prin pitorescul, monumentele şi istoria sa plină de culoare. Pardoseala în nuanţele sale vă va îmbogăţi cu siguranţă interiorul.
Informații suplimentare
| Colectie | Vast Line |
|---|---|
| Lungime | 1523 mm |
| Latime | 228,6 mm |
| Grosime | 4,5 mm |
| Esenta lemn | Stejar |
| Culoare | Maro |
| Numar lamele | 1 |
| Finisaj parchet | Lac Ultra Rezistent |
| Tehnologie | Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Rezistent la umezeala |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.79 |
| Garantie | 25 ani |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Barlinek Sunny Florence parchet vinil SPC” Anulează răspunsul








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.