300,00 lei 269,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Parchetul Barlinek este fabricat exclusiv din lemn natural. Datorită diferenţelor naturale ale materiei prime, anumite elemente de parchet cât şi fragmente ale acestora pot fi diferite, printre altele în ceea ce priveşte nuanţa, apariţia nodurilor sau amplasarea inelelor. Din acelaşi motiv, produsul final poate să nu fie identic cu cel prezentat în materiale de marketing, pe panourile expuse la punctele de vânzare şi pe site-ul producătorului.
| Colectie | Tastes of life |
|---|---|
| Lungime | 2.2 m |
| Latime | 180 mm |
| Grosime | 14 mm |
| Esenta lemn | Stejar |
| Culoare | Alb |
| Numar lamele | 1 |
| Finisaj parchet | Lacuit mat |
| Tehnologie | Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.77 |
| Garantie | 25 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.