176,50 lei 149,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Eleganță Clasică cu Stejarul Rockford
Redescoperă esența naturii în casa ta cu pardoseala din vinil Stejarul Rockford din colecția Woodric Acoustic a Arbiton. Paleta sa de culori universale, fluctuând între bej și maro deschis, alături de modelele distincte ale fibrei lemnului, emană căldură și naturalețe, creând o atmosferă confortabilă în orice cameră. Stejarul Rockford se potrivește într-o varietate de concepte de design, de la minimalist la eclectic, oferind un fundal perfect pentru orice stil interior. Datorită tehnologiei Aculay, acest podea oferă proprietăți excelente de izolare fonică, reducând nivelul zgomotului cu până la 21 dB și îmbunătățind confortul acustic al spațiului.
| Colectie | Woodric Acoustic |
|---|---|
| Lungime | 1220 mm |
| Latime | 229 mm |
| Grosime | 5,3 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Beige |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Pardoseala silentioasa, Rezistent la UV, Rezistenta la apa, Substrat integrat |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.24 |
| Garantie | 20 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.