176,50 lei 149,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Minimalism Modern al Stejarului Lawrence
Descoperă caracterul liniștit al pardoselii din vinil Stejar Lawrence din colecția Woodric Acoustic de la Arbiton. Paleta elegantă de bej și gri creează fundalul perfect pentru designul contemporan. Modelul subtil al fibrei lemnului introduce elemente de frumusețe naturală, menținând în același timp o atmosferă minimalistă. Stejarul Lawrence este sinonim cu eleganța modernă, armonizând simplu cu stilul scandinav și elementele decorative îndrăznețe. Substratul integrat Aculay nu numai că simplifică instalarea, dar oferă și izolare fonică de 21 dB, asigurând confort și liniște neîntrerupte în sanctuarul tău de acasă.
| Colectie | Woodric Acoustic |
|---|---|
| Lungime | 1220 mm |
| Latime | 229 mm |
| Grosime | 5,3 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Pardoseala silentioasa, Rezistent la UV, Rezistenta la apa, Substrat integrat |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.24 |
| Garantie | 20 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.