3.419,00 lei Prețul inițial a fost: 3.419,00 lei.2.949,00 leiPrețul curent este: 2.949,00 lei.
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
SALIA este una dintre soluțiile clasice de cabine de dus cu rame realizate din sticlă securizată de 6 mm acoperită standard cu strat de protectie AQUAPERLE care previne depunerea calcarului. Aspectul clasic este dat de mânerele ergonomice și funcționale, de ușile culisante dotate cu sisteme de rabatare a ușilor care facilitează curățarea zilnică a părților greu accesibile ale cabinei de duș. Seria SALIA este o cabină de duș tradițională, la un preț accesibil.
| Colectie | Salia |
|---|---|
| Forma | Patrata |
| Tip usa | Culisanta |
| Dimensiuni | 90×90 cm |
| Inaltime | 190 cm |
| Grosime sticla | 6 mm |
| Culoare | Crom |
| Garantie | 5 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.