2.040,00 lei Prețul inițial a fost: 2.040,00 lei.1.799,00 leiPrețul curent este: 1.799,00 lei.
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Cadita de dus din marmura compozit Livada alba
LIVADA se remarca nu numai prin designul sau unic si pur, ci mai ales prin calitatea superioara a materialelor folosite. Confectionata din marmura sintetica de inalta calitate, reduce zgomotele si confera izolatie termica. Cadita poate fi montata pe pardoseala sau pe picioruse cu masca de protectie. Sifonul universal are un diametru de scurgere de Ø 90 mm. Acesta este prevazut cu un capac patrat, modern in culoarea caditei.
LIVADA – o cadita de dus excelenta pentru orice baie!
Caracteristici
material: marmura compozit
Diametru sifon: 90
Debit sifon: 43 l/min
Montaj: pe pardoseala sau cu picioruse reglabile
Coletul nu contine piciorusele si sifonul!
Este inclus capacul decorativ de mascare a sifonului!
| Colectie | Livada |
|---|---|
| Lungime | 140 cm |
| Latime | 70 cm |
| Grosime | 35 mm |
| Material | Marmura sintetica |
| Culoare | Alb |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Montaj | Cu picioruse,Pe pardoseala |
| Garantie | 5 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.