4.439,00 lei Prețul inițial a fost: 4.439,00 lei.3.699,00 leiPrețul curent este: 3.699,00 lei.
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
CADURA este noua serie de cabine de dus SanSwiss de inalta calitate, care Imbina designul sofisticat, ergonomia in detaliu si materialele premium cu un nivel ridicat de funcționalitate intr-un mod ideal. Accesoriile, balamalele si mânerul ergonomic impresioneaza prin designul modern si original. Sticla securizata de 6 mm tratata standard cu strat de protectie Aquaperle, sistemul batant practic „Soft open / close” disponibil pentru usile culisante garanteaza un confort de manevrare foarte ridicat. Cabinele de dus CADURA imbina eleganta remarcabila si functionalitatea la cel mai inalt nivel, proiectate si realizate cu atenție deosebita pentru fiecare detaliu. Este o propunere pentru persoanele care apreciaza confortul si isi doresc un stil sofisticat.
| Colectie | Cadura |
|---|---|
| Forma | Dreptunghiulara |
| Tip usa | Culisanta |
| Inaltime | 200 cm |
| Grosime sticla | 6 mm |
| Culoare | Auriu |
| Garantie | 5 ani |
| Lungime | 160 cm |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.