1.195,00 lei Prețul inițial a fost: 1.195,00 lei.949,00 leiPrețul curent este: 949,00 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Lavoar pe blat Ravak Formy 02 500/600
Formele ușor curbate dau chiuvetei Formy 02 o calitate estetică remarcabilă, si un spatiu larg, plăcut pentru spălare, un alt beneficiu practic. Chiuveta este proiectată pentru a fi combinată cu blatul.

Pe blat
Chiuvetele Formy sunt gândite pentru a fi montate pe blat. Acestea dau camerei de baie o expresie diferită și oferă un spațiu mare de depozitare.

Spațiu maxim
Sunt cele mai spațioase chiuvete și sunt în două modele disponibile. Dimensiunea mare este în contrast cu emoția senzațională creeată.

Parte a conceptului
Chiuvetele Formy sunt complementare căzilor cu același nume, dar dau posibilitatea combinațiilor de chiuvete (Formy 01 și Formy 02).
| Colectie | Formy |
|---|---|
| Lungime | 50 cm |
| Latime | 41 cm |
| Inaltime | 14 cm |
| Material | Marmura sintetica |
| Culoare | Alb |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Montaj | Pe blat |
| Garantie | 5 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.