12.833,00 lei Prețul inițial a fost: 12.833,00 lei.10.266,00 leiPrețul curent este: 10.266,00 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
O combinație excepțională a două forme geometrice de bază, ce creează un întreg armonios. Baza dreptunghiulară a cazii adaugă stabilitate vizuală, partea superioară ovală, crește senzația de pace și relaxare. – dimensiuni: 178 x 80 cm
– material: acril
– ramforsare: LA – fibră de sticlă
– volum: 310 l, brutto greutate: 67 kg
– design: free standing
– paravan cadă: nu
– preaplin și capac de scurgere: crom / negru
– garanție: 10 ani
– sistemul de scurgere este parte a căzii
| Colectie | Solo |
|---|---|
| Lungime | 178 cm |
| Latime | 80 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Volum | 310 l |
| Forma | Ovala |
| Culoare | Alb |
| Material | Acril |
| Garantie | 10 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.