3.221,00 lei Prețul inițial a fost: 3.221,00 lei.1.969,00 leiPrețul curent este: 1.969,00 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Rotunjiri ușoare, pentru o nouă dinamică. Forma cunoscută a căzii dreptunghiulare a capatat o noua dinamică, printr-o ușoară deformare a marginii interioare a unei părți laterale. Astfel cada oferă o atmosferă mai plăcută și chiar o mai mare bucurie la îmbăiere. – dimensiuni: 180×80 cm
– materill: acril turnat
– varianta de ramforsare: LA – fibră de sticlă
– volum: 240 l
– paravane de cadă: VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3
– garanție: 10 ani – Pentru aceasta este necesară utilizarea suportului original RAVAK (picioare) pentru tipul de cadă respectiv, în conformitate cu instrucțiunile de instalare.
| Colectie | Formy 02 |
|---|---|
| Lungime | 180 cm |
| Latime | 80 cm |
| Adancime | 42 cm |
| Volum | 240 l |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Culoare | Alb |
| Material | Acril |
| Garantie | 10 ani sau garantie pe viata (vezi conditiile pe site) daca se achizitioneaza suport |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.