3.388,00 lei Prețul inițial a fost: 3.388,00 lei.2.299,00 leiPrețul curent este: 2.299,00 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Minimalist, dar neobișnuit. Designerul a încălcat intenționat simetria obișnuită a căzilor dreptunghiulare cu o margine mai lată decât cealaltă. Cada dobândește astfel o nouă expresie și valori practice. – dimensiuni: 170×75, 180×80 cm
– material: acril turnat
– design: margine subtire, de 18 mm
– varianta de armare: LA – fibra de sticla
– volum: 203, 240 l
– paravane cada: VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3 – recomandăm măști din mdf
– garantie: 10 ani – Condiția garanției este utilizarea suportului original (picioare) RAVAK pentru tipul dat de cadă, în conformitate cu instrucțiunile de instalare!
Accesorii care se pot comanda optional: sifon scurgere cadă complet (800 mm), baterie stativă de cadă, tip „cascadă” CR 025, RS 025, WF 026
| Colectie | Formy 01 Slim |
|---|---|
| Lungime | 180 cm |
| Latime | 80 cm |
| Adancime | 43.4 cm |
| Volum | 240 l |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Culoare | Alb |
| Material | Acril |
| Garantie | 10 ani sau garantie pe viata (vezi conditiile pe site) daca se achizitioneaza suport |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.