2.503,00 lei Prețul inițial a fost: 2.503,00 lei.1.829,00 leiPrețul curent este: 1.829,00 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Cada Classic II face parte din conceptul de baie, care include un număr mare de componente practice pentru baie și toaletă. – dimensiuni: 120/ 140/ 150/ 160/170 x 70 cm
– material: acril turnat
– varianta de ramforsare: LA – fibra de sticla
– capacitate: 125, 180, 195, 210, 225 l
– paravane compatibile: VS2, VS3, VS5, NVS1, PVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3
– garanție: 10 ani – Pentru aceasta este necesară utilizarea suportului original RAVAK (picioare) pentru tipul de cadă respectiv, în conformitate cu instrucțiunile de instalare.
| Colectie | Classic |
|---|---|
| Lungime | 150 cm |
| Latime | 70 cm |
| Adancime | 43.5 cm |
| Volum | 195 l |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Culoare | Alb |
| Material | Acril |
| Garantie | 10 ani sau garantie pe viata (vezi conditiile pe site) daca se achizitioneaza suport |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.