3.448,00 lei Prețul inițial a fost: 3.448,00 lei.2.758,00 leiPrețul curent este: 2.758,00 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Ea nu-și strigă unicitatea, dimpotrivă, vă așteaptă cu încredere atenția, care va veni inevitabil și nimic nu vă va îndepărta de cada City Slim. Sobrietatea, naturalețea și moderația ei elegantă nu te vor plictisi niciodată. – dimensiuni: 180×80 cm
– material: acril turnat
– design: margine subtire, de 18 mm
– varianta de ramforsare: LA – fibra de sticla
– capacitate: 220 l
– greutate: 24,56 kg
– paravane compatibile: PVS1, NVS1, BVS1, BVS2, CVS2, (VS2, VS3, VS5, AVDP3) – recomandăm măști din mdf
– garanție: 10 ani – Pentru aceasta este necesară utilizarea suportului original RAVAK (picioare) pentru tipul de cadă respectiv, în conformitate cu instrucțiunile de instalare.
| Colectie | City |
|---|---|
| Lungime | 180 cm |
| Latime | 80 cm |
| Adancime | 0 cm |
| Volum | 220 l |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Culoare | Alb |
| Material | Acril |
| Garantie | 10 ani sau garantie pe viata (vezi conditiile pe site) daca se achizitioneaza suport |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.