2.723,00 lei Prețul inițial a fost: 2.723,00 lei.2.178,00 leiPrețul curent este: 2.178,00 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Designul inovator al conceptului favorit pentru camerele mici de baie, care dezvoltă și perfecționează în continuare ideea originală. Cada BeHappy II cu linii noi, simple, se potrivesc în mod natural în baie, utilizează fiecare centimetru de spațiu și oferă un confort neașteptat. – dimensiuni: 150 x 75, 160 x 75, 170 x 75 cm
– material: acril
– varianta ramforsare: LA – fibră de sticlă
– volum: 185, 200, 215 l
– variante: stînga sau dreapta (L/R)
– paravan cadă: VS3
– garanție: 10 ani – Pentru aceasta este necesarăe utilizarea suportului original RAVAK (picioare) pentru tipul de cadă respectiv, în conformitate cu instrucțiunile de instalare
| Colectie | BeHappy II |
|---|---|
| Lungime | 150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Adancime | 43.5 cm |
| Volum | 185 l |
| Forma | Asimetrica |
| Culoare | Alb |
| Material | Acril |
| Garantie | 10 ani sau garantie pe viata (vezi conditiile pe site) daca se achizitioneaza suport |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.