3.320,00 lei Prețul inițial a fost: 3.320,00 lei.2.656,00 leiPrețul curent este: 2.656,00 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Un clasic sincer în cel mai bun sens al cuvântului. Cada este amplasata astfel incat sa permita o vedere de la cada spre baie. – dimensiuni: 150×100, 160×105, 170×110 cm
– material: acril turnat
– varianta de ramforsare: LA – fibra de sticla
– capacitate: 190, 215, 240 l
– variante L/R (stanga/dreapta)
– paravan de baie: nu
– garanție: 10 ani – Pentru aceasta este necesarăe utilizarea suportului original RAVAK (picioare) pentru tipul de cadă respectiv, în conformitate cu instrucțiunile de instalare.
| Colectie | Asymmetric |
|---|---|
| Lungime | 170 cm |
| Latime | 110 cm |
| Adancime | 47 cm |
| Volum | 240 l |
| Forma | Asimetrica |
| Culoare | Alb |
| Material | Acril |
| Garantie | 10 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.