3.062,00 lei Prețul inițial a fost: 3.062,00 lei.2.450,00 leiPrețul curent este: 2.450,00 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Cu o nouă perspectivă designerul Kryštof Nosál a luat o cadă dreptunghiulară clasică și a transformat-o cu 10 ° în spațiu. Cada creează astfel o impresie primitoare și, prin amplasarea ei atipică, a câștigat și noi beneficii practice. – dimensiuni: 160×95, 170×100 cm
– material: acril turnat
– varianta de ramforsare: LA – fibra de sticla
– capacitate: 180, 205 l
– variante L/R (stanga/dreapta)
– paravan de baie: 10CVS2
– garanție: 10 ani – Pentru aceasta este necesarăe utilizarea suportului original RAVAK (picioare) pentru tipul de cadă respectiv, în conformitate cu instrucțiunile de instalare.
| Colectie | 10° |
|---|---|
| Lungime | 160 cm |
| Latime | 95 cm |
| Adancime | 44 cm |
| Volum | 180 l |
| Forma | Asimetrica |
| Culoare | Alb |
| Material | Acril |
| Garantie | 10 ani sau garantie pe viata (vezi conditiile pe site) daca se achizitioneaza suport |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.