Egger NatureSense Stejar Parquet EL2805, parchet laminat 8 mm
59,95 lei 50,89 lei / mp
Egger NatureSense Stejar Elton alb EL2831, parchet laminat 8 mm
59,95 lei 50,89 lei / mp
SKU:
1783857
57,95 lei 49,89 lei / mp
Acest produs este vandut doar la cutie.
O cutie contine 1.9948 mp
115,60 lei 99,52 lei / cutie Calculator necesar
Metri patrati necesari:
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
15
People watching this product now!
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Informații suplimentare
| Colectie | NatureSense |
|---|---|
| Lungime | 1292 mm |
| Latime | 193 mm |
| Grosime | 8 mm |
| Material | HDF |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 32 / AC4 – trafic mediu |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala |
| Ambalare (mp/cutie) | 1.9948 |
| Garantie | 10 ani – uz casnic |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Egger NatureSense Stejar Livingston natur EL2822, parchet laminat 8 mm” Anulează răspunsul








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.