Egger NatureSense Aqua Stejar Cadiz natur EL2136, parchet laminat 10 mm
109,95 lei 94,89 lei / mp
Egger NatureSense Stejar Loja miere EL2155, parchet laminat 8 mm
74,95 lei 58,89 lei / mp
SKU:
1789896
73,95 lei 58,89 lei / mp
Acest produs este vandut doar la cutie.
O cutie contine 1.9948 mp
147,52 lei 117,47 lei / cutie Calculator necesar
Metri patrati necesari:
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
10
People watching this product now!
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Informații suplimentare
| Colectie | NatureSense |
|---|---|
| Lungime | 1292 mm |
| Latime | 193 mm |
| Grosime | 8 mm |
| Material | HDF |
| Culoare | Miere |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala |
| Ambalare (mp/cutie) | 1.9948 |
| Garantie | 10 ani – uz casnic |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Egger NatureSense Stejar Carlin gri EL2142, parchet laminat 8 mm” Anulează răspunsul








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.