Egger NatureSense Aqua Stejar Turin maro EL2191, parchet laminat 8 mm
74,95 lei 64,89 lei / mp
Egger NatureSense Aqua Stejar Sherman gri deschis EL2406, parchet laminat 8 mm
74,95 lei 64,89 lei / mp
SKU:
1799101
89,95 lei 73,89 lei / mp
Acest produs este vandut doar la cutie.
O cutie contine 1.7455 mp
157,00 lei 128,97 lei / cutie Calculator necesar
Metri patrati necesari:
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
17
People watching this product now!
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Informații suplimentare
| Colectie | NatureSense Aqua |
|---|---|
| Lungime | 1292 mm |
| Latime | 193 mm |
| Grosime | 8 mm |
| Material | HDF |
| Culoare | Gri |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 32 / AC4 – trafic mediu |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Rezistent la umezeala |
| Ambalare (mp/cutie) | 1.9948 |
| Garantie | 15 ani – uz casnic |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Egger NatureSense Aqua Stejar Sherman gri EL2403, parchet laminat 10 mm” Anulează răspunsul








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.