Filtru Carbon Activ AT20
159,99 lei
Deck pin termotratat 21x100x2000 mm, intreg, finisaj neted, montaj cu suruburi
299,00 lei Prețul inițial a fost: 299,00 lei.269,00 leiPrețul curent este: 269,00 lei.
SKU:
60391-1500
299,00 lei Prețul inițial a fost: 299,00 lei.269,00 leiPrețul curent este: 269,00 lei.
20
People watching this product now!
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Informații suplimentare
| Material | pin termotratat |
|---|---|
| Finisaj | neted |
| Tip lemn | intreg |
| Montaj | cu suruburi |
| Culoare | Maro |
| Grosime | 21 mm |
| Lungime | 1500 mm |
| Latime | 100 mm |
Recenzii (0)
Evaluat la 0 din 5
0 reviews
Evaluat la 5 din 5
0
Evaluat la 4 din 5
0
Evaluat la 3 din 5
0
Evaluat la 2 din 5
0
Evaluat la 1 din 5
0
Fii primul care scrii o recenzie pentru „Deck pin termotratat 21x100x1500 mm, intreg, finisaj neted, montaj cu suruburi” Anulează răspunsul








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.