3.388,00 lei Prețul inițial a fost: 3.388,00 lei.2.600,00 leiPrețul curent este: 2.600,00 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Rotunjire ușoară pentru noi dinamici. Cunoscuta formă a căzii dreptunghiulare a câștigat o nouă energie datorită unei ușoare îndoiri a liniei interioare a uneia din margini. Cada aduce astfel o atmosferă plăcută în baie și o plăcere mai mare la îmbăiere. – dimensiuni: 180×80 cm
– material: acril turnat
– design: margine subtire, de 18 mm
– varianta de armare: LA – fibra de sticla
– volum: 240 l
– paravane cada: VS2, VS3, VS5, PVS1, NVS1, BVS1, BVS2, CVS2, AVDP3 – recomandăm măști din mdf
– garantie: 10 ani – Condiția garanției este utilizarea suportului original (picioare) RAVAK pentru tipul dat de cadă, în conformitate cu instrucțiunile de instalare!
| Colectie | Formy 02 Slim |
|---|---|
| Lungime | 180 cm |
| Latime | 80 cm |
| Adancime | 43.4 cm |
| Volum | 240 l |
| Forma | Dreptunghiulara |
| Culoare | Alb |
| Material | Acril |
| Garantie | 10 ani sau garantie pe viata (vezi conditiile pe site) daca se achizitioneaza suport |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.