189,90 lei 159,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Perfecțiune în fiecare detaliu
Descoperă combinația perfectă de estetică și practicabilitate cu pardoselile din vinil din colecția Arbiton Woodric EIR Acoustic. Aceste panouri, care imită aspectul lemnului natural, oferă un confort acustic incredibil datorită substratului integrat dezvoltat cu tehnologia Aculay, reducând zgomotul cu 21 dB. Perfecte pentru cei care caută o combinație de design sofisticat, durabilitate și ușurință în instalare în utilizarea de zi cu zi.
| Colectie | Woodric EIR Acoustic |
|---|---|
| Lungime | 1220 mm |
| Latime | 229 mm |
| Grosime | 5,3 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Natur |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Pardoseala silentioasa, Rezistent la UV, Rezistenta la apa, Substrat integrat |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.24 |
| Garantie | 20 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.