176,50 lei 149,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Eleganță Clasică cu Stejarul Medicci
Descoperă tonul cald și pământesc al pardoselii din vinil Stejarul Medicci din colecția Woodric Acoustic de la Arbiton, care amintește de culorile Palatului Medici din Florența. Această nuanță clasică de stejar îmbătrânit aduce farmec tradițional pe podelele tale, completând perfect stilul Japandi, interioarele minimaliste și accesoriile naturale. Nodurile pronunțate, crăpăturile și textura intensă creează un efect de îmbătrânire. Tehnologia Aculay asigură o izolare acustică excepțională, reducând zgomotul cu până la 21 dB. Versatilitatea Stejarului Medicci asigură că este fundalul perfect pentru o varietate de accesorii, creând interioare unice cu un caracter neînfricat.
| Colectie | Woodric Acoustic |
|---|---|
| Lungime | 1220 mm |
| Latime | 229 mm |
| Grosime | 5,3 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Gri |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Pardoseala silentioasa, Rezistent la UV, Rezistenta la apa, Substrat integrat |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.24 |
| Garantie | 20 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.