176,50 lei 149,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Armonia culorilor și confortului – Stejar Lakewood
Parchetul din vinil în nuanța Stejar Lakewood din colecția Woodric Acoustic de la Arbiton aduce căldura culorilor naturale în fiecare interior. Nuanțele sale aurii se potrivesc perfect cu diverse decorații, introducând armonie și eleganță în case. În plus, stratul suport integrat cu tehnologia Aculay asigură o reducere semnificativă a zgomotului până la 21 dB, oferind un confort acustic excepțional în cameră. Parchetul din vinil în nuanța Stejar Lakewood este alegerea ideală pentru cei care apreciază atât frumusețea, cât și liniștea.
| Colectie | Woodric Acoustic |
|---|---|
| Lungime | 1220 mm |
| Latime | 229 mm |
| Grosime | 5,3 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Maro |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Pardoseala silentioasa, Rezistent la UV, Rezistenta la apa, Substrat integrat |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.24 |
| Garantie | 20 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.