39,99 lei Prețul inițial a fost: 39,99 lei.29,99 leiPrețul curent este: 29,99 lei.
Stoc epuizat
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Descriere produs:
Această plintă se poate monta ca atare fiind de culoare alb mat sau se poate vopsi în orice nuanța dorită.
Montajul se face cu ajutorul unor cleme metalice special concepute de producător pentru fixarea perfectă la perte dar și pe podea.
Prin aceste cleme pot trece și cabluri.
Clemele se vând separat și sunt necesare 5 bucăți / bară.
Nu necesită colțare, îmbinări sau terminații se taie la 45 de grade.
| Colectie | Paint It |
|---|---|
| Lungime | 242 cm |
| Latime | 15 mm |
| Inaltime | 60 mm |
| Culoare | alba |
| Material | MDF |
| Design | Modern |
| Montaj | Montaj cu cleme, Montaj prin lipire |
| Tehnologie | Include pat de cabluri, Posibilitate vopsire, Rezistenta la impact |
| Garantie | 2 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.