189,90 lei 159,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Fiabilitate și maturitate în interiorul tău: Stejar Princeton
Descoperiți un podea care combină maturitatea cu fiabilitatea, inspirată de natura arboretumului prestigioasei Universități Princeton. Stejarul Princeton este un pardoseală din vinil a cărei culoare este o combinație elegantă de nuanțe de gri, maro și roșu, făcându-l o alegere ideală, universală pentru diferite stiluri de interior. Surprinzător de neutru, acest podea fascinează și prin unicitatea și caracterul său.
| Colectie | Amaron Wood EIR |
|---|---|
| Lungime | 1511 mm |
| Latime | 229 mm |
| Grosime | 5 mm, 6,3 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Stejar natur |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Izolare fonica, Pardoseala silentioasa, Rezistenta la apa, Strat de protectie din Titan |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.076 |
| Garantie | 25 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.