199,89 lei 169,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Pardoseli din vinil cu substrat integrat – confort acustic și montare ușoară
Descoperiți panourile noastre vinilice cu substrat integrat, care garantează eleganță și un confort acustic excepțional datorită tehnologiei Aculay. Reducerea semnificativă a zgomotului de 21 dB le face ideale pentru orice tip de spațiu locuibil. Instalarea lor pe click nu este doar intuitivă, dar și rapidă, ceea ce face procesul de instalare extrem de ușor și plăcut. Alegând aceste panouri, obțineți nu doar durabilitate și estetică, ci și confort și simplitate în instalare.
Pardoselile cu tehnologia Aculay au câștigat Red Dot Award 2024, confirmând astfel inovația și calitatea lor înaltă.
| Colectie | Amaron Wood EIR Acoustic |
|---|---|
| Lungime | 1511 mm |
| Latime | 229 mm |
| Grosime | 6,3 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Gri |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Izolare fonica, Pardoseala silentioasa, Rezistenta la apa, Strat de protectie din Titan, Substrat integrat |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.076 |
| Garantie | 25 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.