207,00 lei 169,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Eleganță în Forma sa Pură
Stejar Virgin din colecția Amaron Herringbone este esența frumuseții naturale și a eleganței subtile. Inspirat de pădurile virgine, acest decor în formă de heringbone aduce o atmosferă de prospețime și farmec unic în interiorul tău. Pardoseli din vinil Stejar Virgin se caracterizează prin granulații delicate și o nuanță deschisă, neutră, perfectă pentru aranjamente moderne și clasice. Alege Stejar Virgin Amaron Herringbone și bucură-te de o pardoseală care combină designul excepțional cu funcționalitatea excelentă.
| Colectie | Amaron Herringbone EIR |
|---|---|
| Lungime | 592 mm |
| Latime | 148 mm |
| Grosime | 5 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Stejar natur |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Izolare fonica, Pardoseala silentioasa, Rezistenta la apa, Strat de protectie din Titan |
| Ambalare (mp/cutie) | 1.402 |
| Garantie | 25 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.