191,90 lei 164,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Ninaventura Graphite: Pardoseli din vinil elegante cu nuanță intensă de grafit
Descoperiți pardoseli din vinil Ninaventura Graphite din colecția Amaron FORMA, care vor aduce un caracter modern și industrial interiorului dumneavoastră. Aceste panouri, inspirate de betonul întunecat cu agregate distincte, combină o durabilitate excepțională cu un aspect realist de beton brut. Datorită sistemului de blocare 5G CROSS, instalarea este rapidă și ușoară. Nuanța de grafit și texturile bogate ale betonului introduc eleganță rafinată și stil în interiorul dumneavoastră. Alegeți Ninaventura Graphite pentru a accentua caracterul modern al spațiului dumneavoastră.
| Colectie | Amaron Forma |
|---|---|
| Lungime | 914 mm |
| Latime | 457 mm |
| Grosime | 5 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Antracit |
| Aspect | Beton |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Pardoseala silentioasa, Rezistenta la apa, Strat de protectie din Titan |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.09 |
| Garantie | 25 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.