191,90 lei 164,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Amadora Graphite: Pardoseli din vinil moderne cu efect de beton brut
Descoperiți pardoseli din vinil Amadora Graphite din colecția Amaron FORMA, care vor aduce eleganță și stil modern interiorului dumneavoastră. Aceste panouri, inspirate de betonul brut, oferă durabilitate și ușurință în instalare datorită sistemului de blocare 5G CROSS. Nuanța lor întunecată de grafit completează perfect diverse elemente decorative, creând un interior industrial și stilat. Alegeți Amadora Graphite pentru a oferi spațiului dumneavoastră un caracter unic și confort.
| Colectie | Amaron Forma |
|---|---|
| Lungime | 914 mm |
| Latime | 457 mm |
| Grosime | 5 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Gri |
| Aspect | Beton |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Pardoseala silentioasa, Rezistenta la apa, Strat de protectie din Titan |
| Ambalare (mp/cutie) | 2.09 |
| Garantie | 25 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.