199,90 lei 179,89 lei / mp
Calculator necesar
Aveti nevoie de: cutii
Valoare totala:
Transport rapid și sigur în toată țara, direct la ușa ta.
Oferim deschiderea coletului la livrare pentru orice comandă.
Suport gratuit telefonic și prin email pentru a alege produsele potrivite.
Produsele comercializate de noi sunt originale si de cea mai buna calitate.
Descriere
Stejar Virgin: Model Chevron francez cu caracter distinct
Descoperiți decorul Stejar Virgin din colecția Amaron Chevron. Aceste pardoseli din vinil combină modelul clasic Chevron francez cu o instalare ușoară datorită sistemului de blocare 5G. Nuanța distinctivă de galben, cu texturi caracteristice, este perfectă pentru interioarele inspirate de stilul danez hygge. Stejar Virgin se potrivește de minune cu culorile naturale calde, cum ar fi griul de argilă, bejul, maroul și caramelul. Alegeți Stejar Virgin pentru a oferi interiorului dumneavoastră un caracter unic și pentru a vă bucura de o pardoseală elegantă și ușor de instalat.
| Colectie | Amaron Chevron |
|---|---|
| Lungime | 600 mm |
| Latime | 120 mm |
| Grosime | 5 mm |
| Material | HD Mineral Core® |
| Culoare | Stejar auriu |
| Aspect | Lemn |
| Numar laturi cu bizot | 4 |
| Clasa de trafic | 33 / AC5 – trafic intens |
| Tehnologie | Antistatic, Compatibil cu sistemele de incalzire in pardoseala, Pardoseala silentioasa, Rezistenta la apa, Strat de protectie din Titan |
| Ambalare (mp/cutie) | 1.296 |
| Garantie | 20 ani |








Recenzii
Clear filtersNu există recenzii până acum.